Jdi na obsah Jdi na menu

Moravan Lednice - FK Mutěnice 2 : 6 (1 : 2)

12. 3. 2022

Branky: 7´, 78´Ondřej Osička - 17´Čepil,45´Mokrus, 48´Koplík, 60´Maňák, 66´Petrucha, 73´Hoch

Sestava:

Horníček Štěpán - Wallisch Matěj (70´ Wolgemuth David), Ianosteac Lukáš (83´Čapka Boris), Čapka Boris (45´Ferby Jiří), Wolgemuth Tomáš - Poláček David (71´Lucký Oskar), Gajdoš Jiří, Simandl Pavel, Mach Petr, Kacr Viktor (85´Poláček David) - Osička Ondřej

„Generálku jsme sehráli na krásně upraveném trávníku, ale to bylo asi jediné pozitivní. Utkání se nám celkově vůbec nepovedlo. První poločas ještě nenaznačoval propadák, dostali jsme se do vedení krásnou akcí, mohli jsme vstřelit branku na 2:0, respektive na 2:1 a byli jsme Mutěnicím ještě důstojným soupeřem. Ovšem po změně stran, v úvodu druhého poločasu, když jsme inkasovali třetí lacinou branku, to začal od nás být zmar a trapný výkon. Utkání na velkém hřišti nám odhalilo obrovské množství nedostatků. Přísnější měřítko snesou jen Lukáš Ianosteac, Pavel Simandl a Jirka Gajdoš.„