Jdi na obsah Jdi na menu

Moravan Lednice - Sparta Brno 1 : 4 (1 : 1)

29. 7. 2018
Branky: 8´ Kamenický 0:1, 25´ Svoboda Lukáš 1:1, 48´ Loprais 1:3, 73´ Přichystal 1:4

Sestava: David Nosek - Roman Sedláček (75´ Tomáš Wolgemuth), Jiří Ferby, David  Wolgemuth , T. Wolgemuth (46´ Jaroslav Holešínský) – Matěj Mikáč, Lukáš Svoboda, Roman Vejvančický, Ivo Tetur (75´ Tomáš Pálka)- Tomáš Pálka (46´ Filip Kovář), Miroslav Fóbl (75´ Marek Vejvančický)

Další přípravné utkání jsme odehráli proti hodně mladému, avšak fyzicky i fotbalově výbornému celku, Spartě Brno. Jen první poločas jsme byli důstojným soupeřem, ovšem i tak jsme nehráli vůbec podle mých představ. Hráli jsme roztažení na obrovském prostoru, kazili velké množství jednoduchých přihrávek a tím jsme dávali soupeři prostor k zakončení. Obrovské problémy nám dělal vepředu  rychlonohý Loprais. Při první brance jsme opět pozdě zareagovali na dlouhý nákop a z brejku jsme inkasovali. Vyrovnali jsme krásnou, technickou střelou Lukáše Svobody.  Druhý poločas jsme brzy zbytečně inkasovali a pak se začala projevovat kondice, díky které jsme již nebyli schopní hrát vyrovnanější partii, protože od kondice se vše odvíjí. V obrovském vedru jsme si sáhli až na dno fyzických sil.