19. kolo Moravan Lednice - Blatnice 3 : 0 (0 : 0)

Branky:  Fóbl Miroslav 2x, Ševčík Michal

Málek Tomáš - Vymyslický Igor - Wolgemuth Tomáš - Kříž Michal

Kaňa Petr (85' Čapka Jakub) - Kozubík Lukáš - Fóbl Miroslav - Ševčík Michal

Klomínek Jaroslav (46' Baroň Mojmír) - Holešínský Jaroslav (88' Budlanský Luboš)

Náhradníci:  Budlanský Luboš, Čapka Jakub, Baroň Mojmír, A.H. Hussin Ali

V netradičním sobotním odpoledni byl soupeřem Moravanu celek FK SaZ Blatnice, se kterým jsme na podzim remizovali 2 : 2, kdy jsme vítězství ztratili v nastaveném čase. Tentokrát se blatničtí představili jako houževnatý tým. Hráli důrazně, se zabezpečenou obranou a dlouhými pasy se snažili překonat naši obranu. Již v 1. minutě nastřelil blatnický útočník tyčku naší branky. Našim hráčům se nedařila kombinace, nepřesně si přihrávali a za celý poločas si nevytvořili gólovou šanci. Výsledkem jejich snahy byl pouze jediný rohový kop a několik centrů, které buď pochytal blatnický brankář Chvojka nebo šly mimo branku. Zato protiútoky hostů odvracela naše obrana většinou na roh. Hosté kopali za první poločas neuvěřitelných jedenáct rohových kopů a nutno dodat, že všechny velmi dobře. Bylo štěstí pro Moravan, že blatničtí nedokázali z těchto situací nic vytěžit.

Do druhého poločasu poslal trenér Michálek do útoku místo Jary Klomínka Mojmíra Baroně, ledničtí hráči přidali a tlačili se k soupeřově brance. V 50. minutě odcentroval Michal Ševčík do šestnáctky přesně na hlavu volnému Mirkovi Fóblovi, a ten s přehledem vsítil vedoucí gól. V 64. minutě zahrával Mirek Fóbl z pravé strany od pomezní čáry trestný kop. Centrovaný míč na zadní tyč překvapil obranu i brankáře hostí a skončil od tyčky v síti. V 72. minutě se dostal do střelecké pozice po dobré kombinaci Jara Holešínský. Jeho tvrdou střelu stačil brankář Chvojka vyrazit, ale jen k nikým nekrytému Michalu Ševčíkovi, který nekompromisně upravil na konečných 3 : 0.