Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo Blatnice - Moravan Lednice 2 : 2 (1 : 0)

14. 9. 2008

Branky:  Fóbl Miroslav, Markovič František

Sestava

Forman Petr

Málek Tomáš - Vymyslický Igor - Holešínský Jaroslav - Kříž Michal

Kaňa Petr - Čapka Jakub - Kozubík Lukáš - Bartošík Petr

Markovič František - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Puchala Bohuslav, Budlanský Luboš, Ševčík Michal, Horáček Jaroslav

                       a náhradní brankář Podškubka Jan

 

Utkání se hrálo na hřišti v Uherském Ostrohu, kde má mužstvo Blatnice dočasně domácí prostředí. Utkání začali domácí hráči aktivně a již ve 4. minutě vystřelil z 25 m Kolaja a Blatnice vedla 1 : 0. Od 20. minuty se začali prosazovat i naši hráči a kombinační hrou zatlačili domácí na jejich polovinu hřiště. Do konce poločasu se však skóre nezměnilo.

Ve druhé půli pokračovalo naše mužstvo v tlaku a v 52. minutě srovnal střelou k tyči Mirek Fóbl. V 54. minutě vypálil Petr Bartošík do tyče. V 70. minutě byl vyloučen domácí Dujka za hrubý faul zezadu na Lukáše Kozubíka. Naši hráči zatlačili soupeře a v 79. minutě vstřelil vedoucí gól František Markovič. Od této chvíle se naši nepochopitelně stáhli a to se jim nevyplatilo. Domácí ožili a i když v deseti, zahodili tři brankové příležitosti. V 93. minutě fauloval na hranici velkého vápna Michal Kříž domácího útočníka a z nařízeného trestného kopu krásnou střelou do šibenice srovnal Hozák na konečných 2 : 2.