1. kolo Blatnice - Moravan Lednice 1 : 1 (1 : 0)

Kaňa Petr - Budlanský Luboš - Čapka Jakub - Ševčík Michal

Holešínský Jaroslav - Čermák Ivo

Náhradníci:  Jalil Kryštof, Sedláček Radek, Skalník Tomáš

Absence:  Fóbl Miroslav, Kozubík Lukáš, Markovič František, Málek Tomáš, Málek Radim, Klomínek Jaroslav

Vynikající výkon brankáře Hanzela, neschopnost domácích hráčů proměňovat i ty nejvyloženější šance a štěstí na kopačkách Moravanu ve třetí minutě nastavení. Tak by se dal charakterizovat zápas v Blatnici. Domácí se ujali již v páté minutě po Janouškově střele vedení 1 : 0. Po celý zápas byli blatničtí lepším mužstvem. Vytvořili si několik gólových šancí, které buď zneškodnil výborný Josef Hanzel nebo je svou nemohoucností zahodili sami domácí hráči. Při Moravanu stálo i štěstí, když domácí nastřelili třikrát tyč a jednou břevno. Moravan za celý zápas vážněji neohrozil soupeřovu branku. V 93. minutě byl u postranní čáry faulován Ivo Čermák. K rozehrání trestného kopu se postavil sám postižený. Všichni naši hráči se natlačili do šestnácky a Čermákův prudký centr našel hlavu nikým nekrytého Jakuba Čapky, který srovnal na 1 : 1 a rozhodčí zápas ukončil.