6. kolo Moravan Lednice - Dražovice 7 : 0 (4 : 0)

Branky:  Fóbl Miroslav 4x, Janulík Tomáš 2x, Pálka Tomáš 1x.

Svoboda Marek - Pálka Tomáš - Šidlo Ondřej - Janulík Tomáš
Holešínský Jaroslav - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Dvořáček Ladislav, Hykl Adam, Kolek Jakub, Pekárek Miroslav, Polák Michal

Moravan opět naděloval
Neskutečnou střeleckou formu mají momentálně fotbalisté Lednice. Po Břeclavi nadělili „sedmičku" i Dražovicím. V osmi zápasech dali 33 branek, z toho téměř polovinu dal Miroslav Fobl. „Takovou střeleckou formu celého mužstva, nejen Mirka, nepamatuju. Jde nám to dopředu a vlastně i dozadu. Brankář nám jen zmokl, zlikvidoval jen dvě střely z dálky.
Debakl týmu z Vyškovska, který přijel na jih Moravy jen ve dvanácti lidech, se začal rodit už v první půli. „Dražovice jsou hlavně doma nevyzpytatelné, ale nám dělaly problémy jen prvních deset minut. Pak jsme dali z brejku gól a za pár minut další a soupeř se položil," poznamenal asistent trenéra Moravanu Petr Forman.
Miroslav Fobl zkompletoval ještě do půle hattrick. K tomu se přidala trefa Tomáše Janulíka a Lednice vedla 4:0.
Po změně stran se zápas jen dohrával, domácí poslali na hřiště všech pět náhradníků a svou střeleckou pohodu dokreslili dalšími třemi míči v síti dražovického brankáře. Navíc kapitán Lednice Jaroslav Holešínský trefil tyčku a spálil minimálně další dvě tutovky.

Zdroj: Břeclavský deník