4. kolo Lednice - Moravská Slavia Brno 1 : 2 (0 : 2)

VÝBORNÝ VÝKON BOHUŽEL NESTAČIL ANI NA BOD

Branky: 62' Pavel Simandl - 16' Vojtěch Čech, 30' Ladislav Hanuš

Sestava:

Lukáš Prokop - Jiří Ferby, Ondřej Osička, Lukáš Ianosteac, Viktor Kacr – Petr Mach (90' Vítek Kyněra), Zdeněk Očenášek (23' Michael Ruber), Jiří Gajdoš, Pavel Simandl, Lukáš Hovězák -Tomáš Pálka (67' David Poláček).

„Slavia byla úplně jiné mužstvo, než jaké měla na jaře. Posílila výbornými hráči a myslím si, že je to černý kůň soutěže. Škoda, že jsme nešli do vedení hned v první minutě utkání, bohužel Petr Mach střílel vedle. Já jsem s výkonem kluků tentokráte spokojený, bohužel tři chyby nás stály body. První, když jsme neobsadili skórujícího hráče, druhá, když jsme se snažili vybojovat míč na vápně. Místo blokování střely jsme zajeli do protihráče a následný trestný kop bravurně proměnil Hanuš. Třetí, největší chyba byla neproměňování vyložených šancí.

Druhý poločas se musel divákům líbit ještě víc. Od stavu 1:2 se soupeř strachoval o výhru a právem. Ale ta naše chabá produktivita. Myslím si, že jsme měli několikrát místo přihrávek střílet.

Prohra mě moc mrzí, ale takový bývá někdy fotbal. Troufám si tvrdit, lepší prohrál."