Jdi na obsah Jdi na menu

Moravan rozstřílel Mikulčice 8 : 1

31. 1. 2009

Moravan Lednice - Baník Mikulčice  8 : 1  (3 : 1)

Branky:  Holešínský Jaroslav 2x, Kozubík Lukáš 2x, Fóbl Miroslav, Wolgemuth Tomáš, Kříž Michal, Markovič František

Sestava

Podškubka Jan

Málek Tomáš - Málek Radim - Wolgemuth Tomáš - Kříž Michal

Budlanský Luboš - Čapka Jakub - Kaňa Petr - Ševčík Michal (Kozubík Lukáš)

Holešínský Jaroslav (Markovič František), Fóbl Miroslav

Druhým naším soupeřem na zimním turnaji v Poštorné byl celek Baníku Mikulčice, který hraje hodonínský okresní přebor. Hráči Mikulčic stačili našim klukům do 20. minuty, kdy se jim podařilo z ojedinělého protiútoku vyrovnat na 1 : 1. Naši vedoucí branku vstřelil Mirek Fóbl. Po vyrovnávacím gólu jsme soupeře zatlačili a do poločasu se dvakrát prosadil Jara Holešínský. Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku a vytvořili si několik šancí, z nichž pět skončilo vstřelením branky. Dvakrát se trefil Lukáš Kozubík a po jednom gólu přidali Michal Kříž, Tomáš Wolgemuth a Franta Markovič. Mikulčičtí naši branku neohrozili a působili odevzdaně.