MSK Břeclav dorost - Moravan Lednice   2 : 3   (1 : 3)

Branky:  Fóbl Miroslav 2x, Holešínský Jaroslav

A.H. Hussin Ali

Kříž Michal - Málek Radim - Wolgemuth Tomáš - Ševčík Michal

Kaňa Petr - Baroň Mojmír (Holáň David) - Kozubík Lukáš - Budlanský Luboš

Holešínský Jaroslav (Markovič František) - Fóbl Miroslav (Sedláček Radek)

Tréninkové tempo a podcenění soupeře. Tak se dá hodnotit výkon Moravanu. Přesto tento výkon stačil k vítězství nad snaživými mladíky z MSK Břeclav. Již v 1. minutě poslal Luboš Budlanský do brejku Mirka Fóbla a ten z přehledem zavěsil. V 17. minutě jsme zahrávali rohový kop, ze kterého Jara Holešínský zvýšil na 0 : 2. Ve 34. minutě po chybě naší obrany snížil břeclavský Hakala na 1 : 2. Ve 35. minutě dostal pěknou náhrávku do běhu od Petra Kani opět Mirek Fóbl, který s přehledem zvýšil na 1 : 3.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v matném výkonu. Kluci nekombinovali a hráli individuálně. Důsledkem byl druhý gól v naší síti, když Beránkův centrovaný míč od postranní čáry zapadl do naší branky. Zbytek utkání se odehrával většinou mezi šestnáctkami, a tak utkání skončilo 2 : 3 pro Moravan.