Sokol Hlohovec - Moravan Lednice   0 : 5   (0 : 2)

Branky:  Fóbl Miroslav 3x, Horáček Jaroslav, Holešínský Jaroslav

Elsner David

Málek Tomáš - Kříž Michal - Málek Radim - Ševčík Michal

Budlanský Luboš - Kozubík Lukáš - Holešínský Jaroslav (Horáček Jaroslav) - Fóbl Miroslav

Markovič František - Sedláček Radek

Ve 4. kole zimního turnaje v Poštorné byl naším soupeřem  celek Sokola Hlohovec, hrající stejnou mistrovskou soutěž jako Moravan. Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem. Naši hráči hráli v pohybu, dobře kombinovali a většinu času měli míč na svých kopačkách. Ve 20. minutě jsme se po pěkné kombinaci ujali vedení, když Radek Sedláček přihrál Michalu Ševčíkovi, ten z první přistrčil Mirkovi Fóblovi, který podél brankáře s přehledem zavěsil. Ve 25. minutě poslal ideální přihrávku do šestnáctky Franta Markovič, ale Mirek Fóbl z malého vápna přestřelil hlohoveckou branku. Ve 33. minutě unikl po pravé straně Tomáš Málek, přesně nacentroval na Mirka Fóbla, ale jeho hlavička šla vedle. Ve 39. minutě se centrovaný míč Frantou Markovičem odrazil od břevna a Mirek Fóbl hlavou zvýšil na 2 : 0.

Na začátku druhého poločasu vyslal hlohovecký Ivan Valachovič z osmnácti metrů první střelu na naši bránu, která však mířila nad. V 53. minutě opustil hřiště po tvrdém zákroku obránce Hlohovce Jara Holešínský. Místo něho poslal trenér na hřiště Jaru Horáčka, který po dvou minutách prokázal své střelecké schopnosti. Po přihrávce Radka Sedláčka prostřelil hlohoveckého brankáře a zvýšil na 3 : 0. Po ošetření se vrátil Jara Holešínský na hřiště právě místo Jary Horáčka. V 60. minutě se dostal do gólové šance Hlohovec, ale jejich hráč netrefil při dorážce bránu. V 77. minutě převzal Mirek Fóbl míč, obešel tři soupeře a chladnokrevně zavěsil, čímž završil už druhý hatt trick na tomto turnaji. V poslední minutě utkání zvýšil Jara Holešínský po přihrávce Mirka Fóbla na konečných 5 : 0.