Moravan Lednice  -  FK Valtice   3 : 2   (1 : 1)

Branky:  Fóbl Miroslav, Kozubík Lukáš, Sedláček Radek

Málek Josef

Kříž Michal - Vymyslický Igor - Wolgemuth Tomáš - Málek Radim

Budlanský Luboš - Kozubík Lukáš - Fóbl Miroslav - Kaňa Petr

Sedláček Radek - Markovič František

Po celonoční účasti na našem plese jsme nastoupili ve třetím kole zimního turnaje v Poštorné proti mužstvu FK Valtice. Již v 6. minutě jsme se ujali vedení, když valtický obránce ideálně přihrál do běhu Mirkovi Fóblovi a ten se nemýlil. Ovšem Moravan nehrál dobře. Hráli jsme bez pohybu, nepřesně jsme přihrávali, nedařila se kombinace a když už jsme se dostali k soupeřově brance, nedokázali jsme gólově zakončit. Naštěstí valtičtí hráči hráli stejně, a tak to byl víceméně urputný boj, než fotbalová krása. Na konci poločasu se však Valticím podařil rychlý kombinační protiútok a Pavlica vyrovnal na 1 : 1.

Ve druhém poločase pokračovala obě mužstva ve stejném výkonu jako v poločase prvním. V 57. minutě zahrával Lukáš Kozubík rohový kop a valtický obránce Lisoň si srazil centrovaný míč do vlasní branky. Rozhodčí připsal tento gól autorovi rohového kopu Lukáši Kozubíkovi. Deset minut před koncem odčinil Lisoň svoji chybu a krásnou střelou z 35 m srovnal na 2 : 2. Když už byla obě mužstva smířena s remízou, vybojovali jsme v poslední minutě rohový kop, ze kterého Radek Sedláček dotlačil míč na třetí pokus za brankovou čáru. Hodnotit zápas nebudeme. Musíme být spokojeni s vítězstvím.