Moravan Lednice - MSK Břeclav B   2 : 5   (0 : 4)

A.H. Hussin Ali

Málek Tomáš - Wolgemuth Tomáš - Málek Radim - Kříž Michal

Budlanský Luboš - Kozubík Lukáš - Fóbl Miroslav - Kaňa Petr

Holešínský Jaroslav - Markovič František (Sedláček Radek)

Až v pátém zápase na zimním turnaji v Poštorné našel Moravan přemožitele. Dokázala to rezerva MSK Břeclav, posílená šesti hráči z kádru "A" mužstva a bylo to znát. Naši hráči nedokázali v prvním poločase účinně čelit rychlé, důrazné a kombinační hře soupeře. Navíc jsme dělali v obranné činnosti chyby, které břeclavští dokázali využít. V 17. minutě fauloval Tomáš Málek ve velkém vápně útočníka MSK a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Polášek. Ve 21. minutě po závaru před naší brankou odehráli naši obránci míč k volnému Veverkovi a ten zvýšil na 2 : 0 pro MSK. Ve 31. minutě zahrávali břeclavští roh, ze kterého vsítil Ryšavý hlavou třetí gól. Ve 34. minutě vyslal pěknou střelu k tyči Tomáš Málek, kterou brankář MSK s námahou vytlačil na roh. Ve 37. minutě vstřelil Ryšavý čtvrtou branku, když jeho málo nebezpečnou střelu brankář Hussin Ali podcenil.

V přestávce břeclavský trenér Ivan Dvořák prostřídal několik hráčů, čímž se obraz hry ve druhém poločase změnil. Moravan přidal na důraze a tlačil se k brance MSK. Ve 48. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Lukáš Kozubík a snížil na 1 : 4. Ve 49. minutě vyšel břeclavským rychlý protiútok na jehož konci Ryšavý zvýšil nechytatelnou střelou na 1 : 5. Po této brance jsme soupeře zatlačili a v 56. minutě Mirek Fóbl prostřelil z osmnácti metrů brankáře MSK a snížil na 2 : 5. Až do konce zápasu jsme soupeře přehrávali, ale výsledkem naší snahy bylo jen několik rohových kopů a nastřelené břevno Mirkem Fóblem.