Jdi na obsah Jdi na menu

10. kolo Mutěnice B - Mor. Lednice 0 : 6 (0 : 3)

11. 10. 2008

Branky:  Holešínský Jaroslav 2x, Fóbl Miroslav, Ševčík Michal, Bartošík Petr, Budlanský Luboš

Sestava

Podškubka Jan

Kříž Michal - Vymyslický Igor - Wolgemuth Tomáš - Bartošík Petr

Puchala Bohuslav - Kozubík Lukáš - Fóbl Miroslav - Ševčík Michal

Holešínský Jaroslav - Holáň David

Náhradníci:  Budlanský Luboš, Čapka Jakub a náhradní brankář A. H. Hussin Ali

Zápas byl jednoznačnou záležitostí Moravanu. Hráči Mutěnic podali velmi špatný výkon, nechali nás hrát a za celý zápas neohrozili naši branku. Již ve 4. minutě poslal Mirek Fóbl do úniku po levé straně Michala Ševčíka, který přesně nahrál Jarovi Holešínskému a ten zamířil přesně - 0 : 1. Naši hráči měli do 30. minuty míč neustále na svých kopačkách, zahrávali několik rohových kopů, měli čtyři dobré šance, ale skóre se měnilo až ve 31. minutě. Jara Holešínský poslal přihrávku pod sebe a Michal Ševčík dorazil do prázdné branky - 0 : 2. Ve 35. minutě pronikal Jara Holešínský do šestnáctky, domácí obránce ho rukama stáhl a rozhodčí nařídil pokutový kop, který Mirek Fóbl s přehledem proměnil. Do konce poločasu zůstal výsledek 0 : 3.

Druhý poločas byl obrazem prvního a ve 48. minutě zvýšil Jara Holešínský hlavou po centru Michala Ševčíka na 0 : 4. V 59. minutě přišla první a zároveň poslední střela na naši branku. Domácí hráč nakopl míč do naší šestnáctky a Petr Bartošík perfektním volejem překvapil sebe i Jendu Podškubku v brance. Naštěstí jeho dělovka skončila na břevně vlastní branky. V 80. minutě zahrával Petr Bartošík trestný kop z 25 m a jeho střela k tyči tentokrát na tu správnou branku znamenala pátý gól. V 84. minutě uzavřel skóre na 0 : 6 Luboš Budlanský, kterému nahrával Mirek Fóbl. Za zmínku stojí dvě akce Mirka Fóbla, který šel v 88. a 89. minutě sám na brankáře Mutěnic, v obou případech ho překonal, ale míč skončil vždy na tyči.