7. kolo Moravan Lednice - Bzenec 3 : 3 (3 : 0)

Branky:  Markovič František, Fóbl Miroslav, vlastní

Kaňa Petr - Čapka Jakub - Kozubík Lukáš - Ševčík Michal

Markovič František - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Budlanský Luboš, Holáň David, Horáček Jaroslav

a náhradní brankář Forman Petr

V neděli jsme přivítali na našem hřišti vedoucí tým soutěže a bylo to utkání dvou zcela rozdílných poločasů. První poločas jsme měli mírnou převahu. Nehráli jsme sice nijak oslnivě, ale soupeř hrál velmi nepřesně a v obraně dělal hodně hrubých chyb. Již ve 4. minutě se dostal po hrubé chybě obránce hostů k míči Mirek Fóbl, přihrál Frantovi Markovičovi, a ten z hranice velkého vápna střelou k tyči dal první gól. Ve 27. minutě potáhl po pravé straně míč Jakub Čapka a jeho centr do šestnáctky si srazil hostující obránce nešťastně hlavou do vlastní branky. Ve 42. minutě vyrobil bzenecký stoper další hrubku a Mirek Fóbl šel od půlky sám na brankáře Ševelu, který neměl proti umístěné střele šanci. Stav 3 : 0 byl pro hosty krutý, neboť takovou převahu jsme neměli, nicméně umožnili nám svými chybami skórovat.

Druhý poločas však přišlo na trávník jakoby jiné mužstvo a děly se věci. Od začátku nás bzenečtí zatlačili k naší šestnáctce, hráli důrazně a dobře kombinovali. V 55. minutě zahrávali hosté trestný kop, naši obránci neuhlídali útočníka Kasalu, který hlavou snížil na 1 : 3. Po této brance hosté ještě přidali a vyvinuli obrovský tlak. Naši hráči jenom bránili a s velkou námahou odkopávali míče od své šestnáctky. V 63. minutě předvedli hosté překrásnou kombinační akci, kterou vyšachovali naše obránce včetně brankáře, a Karlín pohodlně do prázdné branky snížil na 2 : 3. Tlak bzeneckých pokračoval a jen se štěstím jsme drželi výsledek. V 87. minutě však napřáhl z 20 m hostující Škodík a nechytatelnou střelou vyrovnal na konečných 3 : 3. I když to po poločase nevypadalo, musíme být rádi, že jsme uhráli remízu.