16. kolo Moravan Lednice - Kněždub 3 : 0 (0 : 0)

Branky:  Kozubík Lukáš 2x, Fóbl Miroslav

Kříž Michal - Wolgemuth Tomáš - Šimeček Roman - Bartošík Petr

Svoboda Marek - Kaňa Petr - Kozubík Lukáš - Ševčík Michal

Holešínský Jaroslav - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Klomínek Jaroslav, Konvičný David, Konvičný Zdeněk, Sedláček Radek

Prvních deset minut zápasu přineslo aktivitu s náznakem několika nebezpečných akcí na obou stranách. V 11. minutě zahrával Moravan roh a kapitán domácích Wolgemuth zblízka zakončuje a jen bravurní zákrok hostujícího brankáře zachraňuje hosty od obdržení branky. Lednice od této chvíle má více ze hry a hosté několikrát v poslední chvíli zablokují nebezpečné střely zejména Fóbla, Holešinského a aktivně hrajícího Kozubíka. V 31. minutě se do gólové šance dostal útočník Fóbl. O minutu později centroval Holešinský na Fóbla, který pohotově zakončil, ovšem skóre se opět neměnilo. Ve 34. minutě po rohu domácích těsně minul hlavou Wolgemuth. Záhy přišla velká šance hostů, kdy při špatné komunikaci mezi obránci domácích pohotově skluzem zakončil hráč hostů těsně vedle lednické branky. Moravan do konce první půle byl aktivnější, ale skóre se neměnilo, a tak do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Druhá půle začala náporem Moravanu, kdy akce po křídlech dělaly hráčům Kněždubu obrovské problémy. Ve 49. minutě vybojoval míč velmi obětavě hrající mladičký Svoboda pro Fóbla a ten krásnou nahrávkou do křídla našel rychlého Ševčíka, který svým milimetrovým centrem našel všudypřítomného Kozubíka, který přesně zakončil hlavou a poslal domácí do vedení. Tlak domácích dál pokračoval a v 52. minutě po rozehraném rohu domácích na zadní tyč se Křížovi nepodařilo umístit  prudký centr do odkryté branky. Skvělá hra domácích přinesla v 65. minutě akci Holešinského, který se z pravého křídla uvolnil, kličkou do šestnáctky se zbavil beka a nezištnou přihrávkou pod sebe našel nejlepšího hráče zápasu Kozubíka, který chladnokrevně zavěsil a zvýšil na 2 : 0. V 70. minutě po střele Ševčíka zazvonila tyč soupeřovy branky a o minutu později po centru Bartošíka těšně vedle zakončuje hlavou Svoboda. V 75. minutě se hosté z ojedinělé akce dostávají do obrovské šance, ale neskutečný zákrok brankáře Hanzela zabránil  hostům snížit na rozdíl jedné branky.V 78. minutě se po centru Bartošíka dostává do vyložené šance Kozubík, ale ten koníčkem přestřeluje. Další krásnou akci připravil Kozubík v 86. minutě, kdy nahrávkou za obranu vybídl k sólu Fóbla, kterému úmysl přelobovat brankáře nevyšel. Nakonec Fóbl v 88. minutě střeleckou smůlu protrhl, kdy další kvalitní centr Bartošíka našel našeho útočníka a ten zvýšil na 3 : 0 . Poslední minuty přinesly další šance domácích pro vylepšení skóre, ale žádná se již neujala.