20. kolo Moravan Lednice - Lanžhot 4 : 1 (3 : 1)

Branky:  Wolgemuth Tomáš, Kříž Michal, Svoboda Marek, Fóbl Miroslav

Kříž Michal - Wolgemuth Tomáš - Šimeček Roman - Bartošík Petr

Svoboda Marek - Hílek Peter - Kozubík Lukáš - Ševčík Michal

Holešínský Jaroslav - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Klomínek Jaroslav, Konvičný David, Konvičný Zdeněk, Markovič František

Od úvodních minut zápasu byli domácí více ve hře a jejich aktivita přinesla několik příležitostí skórovat. V 2.minutě zápasu domácí Ševčík střílel z dobré pozice mimo a záhy útočník Fóbl zakončoval svoji příležitost ostrou střelou těsně vedle hostující branky. Tlak domácích zesiloval a přinesl několik příležitostí k otevření skóre. Ve 12.minutě z rohového kopu skvěle zakončuje Holešínský střelou bohužel do tyče,ale pohotový Wolgemuth dorazil míč do branky a Moravan se ujal vedení. V 15.minutě po dalším centru z přímého kopu Wolgemuth hlavou trefuje břevno a odražený míč usměrnil za brankovou čáru domácí Kříž a zvýšil vedení na 2 : 0. Domácí dvoubrankové vedení trochu uspokojilo a hostům se podařilo ve 23.minutě také po rohu snížit na rozdíl jedné branky. Naštěstí to domácí varovalo a Moravan znovu zahrozil rychlým útokem, kdy Holešínský střílel těsně vedle. 32.minuta přinesla krásnou kombinační akci domácích. Holešínský našel svoji nahrávkou Svobodu a ten zvyšuje na 3 : 1. Na konci poločasu centruje Hílek a opět Svoboda zakončuje nebezpečně hlavou.
         V druhém poločasu se obraz hry nezměnil a Moravan pokračoval v útočné hře,kdy soupeř často nestíhal a jen za cenu faulů přerušoval akce domácích. V 68.minutě uvolňuje aktivně hrající Hílek útočníka Fóbla do vyložené šance a jen bravurní zákrok hostujícího brankáře zabránil k navýšení skóre. Nakonec si lednický útočník Fóbl vše vynahradil v 80.minutě, kdy nádhernou střelou z přímého kopu zvýšil na konečných 4 : 1. Moravan jasnou výhrou potvrdil jarní formu.