6. kolo Moravan Lednice - Rohatec 2 : 1 (1 : 0)

Rehák Vladimír - Wolgemuth Tomáš - Dvořáček Ladislav - Kříž Michal

Pálka Tomáš - Wolgemuth David - Hílek Peter - Kaňa Petr

Holešínský Jaroslav - Fóbl Miroslav

Náhradníci:  Konvičný Zdeněk, Lukovics Ladislav, Svoboda Marek

Rohatec po třech zápasech znovu prohrál. Oslabený Slavoj nedokázal bodovat na půdě Lednice, u nováčka prohrál 1:2. "Domácí byli po celý zápas jasně lepší. Dva góly dali, další čtyři vyložené šance zahodili. My jsme snížili až deset minut před koncem," uvedl trenér Rohatce Marek Antoš, který se musel na Břeclavsku obejít bez potrestaných Schenela a Bidmona. Hostům scházel i zraněný Šnálek. Kvůli zdravotním problémům nedohrál ani Netík.
Domácí vstoupili do utkání aktivně. Gólu se
Lednice dočkala až v polovině první půle, kdy se trefil Fóbl. Domácí kanonýr přidal po změně druhý gól, když proměnil penaltu nařízenou za faul Doležala. Hosté se do hry vrátili až deset minut před koncem.
Jeden z domácích hráčů stáhl v pokutovém území hostujícího zadáka Konečného a mazák Konštanda z penalty snížil. Více toho Slavoj nestihl. Výhra Lednice je zcela zasloužená.

Zdroj: „Hodonínský deník“